12
STY
2018

Szkolny wyjazd narciarsko-snowboardowy do Zębu 2018 [GALERIA]

 

Tegoroczny, trzeci już szkolny wyjazd narciarsko-snowboardowy do Zębu odbył się w dniach 4-8 stycznia 2018 roku. W wyjeździe wzięło udział ponad 20 uczestników wraz z opiekunami w osobach Pani Ewy Sokołowskiej, Pani Justyny Olik-Nowaczek, Pana Tomasza Kęska oraz Pana Mariusza Matlingiewicza.

GALERIA GOOGLE jest tutaj:  https://photos.app.goo.gl/Srp9fM1QVdfuhZXv1
Te same zdjęcia znajdują się również na profilu facebookowym naszej szkoły.

Opis wyjazdu:

Piątek 5 stycznia:

Świat jest mały – w rodzinnej wsi genialnego skoczka narciarskiego Kamila Stocha spotkaliśmy mistrzynię Polski w pływaniu, absolwentkę naszej szkoły – Ludwikę Szynal ☺ Ludwika pozdrawia, a my życzymy jej wielu kolejnych sukcesów!
Po przemeblowaniu zmierzyliśmy się ze stokami w Zębie, Białce Tatrzańskiej i Kluszkowcach. Idzie nam coraz lepiej :-)

Sobota 6 stycznia:

Kamil Stoch mistrzem jest!
Dzień przywitał nas promieniami słońca i wiosenną temperaturą. W tych pięknych okolicznościach przyrody szusowaliśmy dziś na stokach Białki Tatrzańskiej.
Po południu uczestniczyliśmy we mszy świętej w klasztorze ojców Paulinów na Bachledówce, po czym kibicowaliśmy Kamilowi Stochowi.
Przeżywanie historycznego osiągnięcia polskiego skoczka narciarskiego w jego rodzinnej wsi – bezcenne :-)

Niedziela 7 stycznia:

To był świetny dzień!
Po śniadaniu i porannej mszy świętej w pięknej świątyni w Zębie wyruszyliśmy na jazdy na naszym „domowym” stoku. Po kilku godzinach szusowania i obiedzie wyruszyliśmy na spacer po zakopiańskich Krupówkach, a potem odpoczywaliśmy ☺ Trzy godzinki relaksu w Termach Chochołowskich dobrze nam zrobiły.

Poniedziałek 8 stycznia:

II narciarsko – snowboardowe zawody Śródziemia zakończone!
Dziś po śniadaniu zjedzonym w towarzystwie naszej absolwentki, mistrzyni Polski w pływaniu – Ludwiki Szynal (pozdrawiamy Ludwikę i Olę :-) ) wyruszyliśmy na stok, by rozegrać drugie zawody narciarsko – snowboardowe Śródziemia.
Po rozgrzewce i przejeździe próbnym, 12 zawodniczek i zawodników rywalizowało w trudnych warunkach pogodowych na wymagającej trasie slalomowej.
Walka o miejsce na „pudle” była bardzo zacięta i ostatecznie na najniższym jego stopniu stanęła Ania Fajgielska, drugie miejsce zajął Jan Klimek, a zwycięzcą został Antek Sokołowski. Wszystkim zawodnikom gratulujemy! Nagrody niespodzianki dla najlepszych zostaną wręczone w szkole.
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy :-( Teraz sprzątanie pokojów, pakowanie. Po obiedzie wyruszymy w drogę powrotną do Lublina.

GALERIA z wyjazdu w styczniu 2017:
https://www.facebook.com/pg/Srodziemnomorskie/photos/?tab=album&album_id=1391402717557241

GALERIA z wyjazdu w styczniu 2016:
https://www.facebook.com/pg/Srodziemnomorskie/photos/?tab=album&album_id=1094645330566316